مقالات, وبلاگ

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟ | یانی طب 09137106334

2021, 2022, laser titanium, new, new laser, titanium, titanium 2021, بروزترین, تازه ترین, تحولی نو, تیتانیوم, جدیدترین, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر تیتانیوم 2021, دستگاه های جدید, عکس دستگاه لیزر تیتانیوم, فناوری, فناوری تازه, قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم, لیزر تیتانیوم, مقایسه تیتانیوم با پلاتینیوم, نوین, هندپیس سه بعدی,سوپرانو آیس تیتانیوم, لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

فهرست مطالب

لیزر موهای زائد: انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟

در طول لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

چگونگی انجام شدن آن

از بین بردن موها

بعد از لیزر موهای زائد چه باید کرد؟

آیا زمان توقف وجود دارد؟

چه زمانی بعد از لیزر موهای زائد نتیجه را می بینم؟

تعداد جلسات

نتایج لیزر موهای زائد چقدر ماندگار خواهد بود؟

عوارض جانبی احتمالی چیست؟

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

نکته:

چه زمانی انجام لیزر درمانی دیگر برای رفع موهای زائد بی خطر است؟

سابقه ایمنی لیزر موهای زائد چیست؟

پیشرفت ها

 

شکل ها

شکل 1: لیزر پلاتینیوم سوپرانو آیس

شکل 2: دستگاه پلاتینیوم سوپرانو آیس 2022

 

 

 

لیزر موهای زائد: انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟

لیزر موهای زائد برای بیمارانی که پوست روشن و موهای تیره دارند بهترین کارایی را دارد. لیزر موهای زائد در دستان بی تجربه می تواند خطرناک باشد. سوختگی، تغییرات دائمی در رنگ پوست شما و جای زخم ممکن است رخ دهد. شما می توانید با انجام درمان خود توسط یک پزشک که در استفاده از لیزر بسیار ماهر است و دانش عمیقی از پوست دارد، خطر عوارض جانبی احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهید. AAD توصیه می کند که یک متخصص پوست دارای مجوز هیئت مدیره را برای انجام لیزر درمانی انتخاب کنید. دستگاه پلاتینیوم 2022

2021, 2022, laser titanium, new, new laser, titanium, titanium 2021, بروزترین, تازه ترین, تحولی نو, تیتانیوم, جدیدترین, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر تیتانیوم 2021, دستگاه های جدید, عکس دستگاه لیزر تیتانیوم, فناوری, فناوری تازه, قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم, لیزر تیتانیوم, مقایسه تیتانیوم با پلاتینیوم, نوین, هندپیس سه بعدی,سوپرانو آیس تیتانیوم

شکل 1: لیزر تیتانیوم سوپرانو آیس

در طول لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از بیماران ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان کمک می کند. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

چگونگی انجام شدن آن

لیزر درمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزردرمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و پوست با لیزر درمان می شود. بسیاری از بیماران می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم یا چسباندن نوار لاستیکی به پوست هستند.

از بین بردن موها

لیزر با تبخیر موها را از بین می برد. این باعث ایجاد دودهای کوچکی می شود که بویی شبیه گوگرد دارند. مدت زمان درمان شما به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. درمان لب بالایی چند دقیقه طول می کشد. اگر ناحیه بزرگی مانند کمر یا پاها تحت درمان هستید، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد.

بعد از لیزر موهای زائد چه باید کرد؟

برای جلوگیری از عوارض احتمالی، همه بیماران باید از پوست خود در برابر نور خورشید محافظت کنند. پس از لیزر موهای زائد باید:

 • از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست درمان شده خودداری کنید.
 • از تخت برنزه کننده، لامپ خورشیدی یا هر وسیله برنزه کننده داخلی دیگری استفاده نکنید.
 • دستورالعمل های مراقبت های بعد از متخصص پوست را دنبال کنید.

بعد از درمان مقداری قرمزی و تورم خواهید دید. این اغلب شبیه آفتاب سوختگی خفیف به نظر می رسد. استفاده از کمپرس خنک می تواند به کاهش ناراحتی شما کمک کند.

آیا زمان توقف وجود دارد؟

خیر، لیزر موهای زائد به طور کلی نیازی به زمان قطعی ندارد. بلافاصله پس از انجام لیزر موهای زائد، پوست درمان شده شما قرمز و متورم می شود. با وجود این، اکثر مردم به فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

چه زمانی بعد از لیزر موهای زائد نتیجه را می بینم؟

احتمالاً بلافاصله پس از درمان نتایج را خواهید دید. نتایج از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. رنگ و ضخامت موهای شما، ناحیه تحت درمان، نوع لیزر مورد استفاده و رنگ پوست شما بر روی نتایج تاثیر می گذارد. پس از اولین درمان می توانید انتظار کاهش 10 تا 25 درصدی مو را داشته باشید.

تعداد جلسات

برای از بین بردن موهای زائد، اکثر بیماران به 2 تا 6 لیزر درمانی نیاز دارند. پس از اتمام درمان ها، اکثر بیماران برای چندین ماه یا حتی سال ها هیچ مویی روی پوست تحت درمان مشاهده نمی کنند. هنگامی که موها دوباره رشد می کنند، تمایل به کاهش آن دارند. موها نیز ریزتر و رنگ روشن‌تری دارند. لیزر تیتانیوم

نتایج لیزر موهای زائد چقدر ماندگار خواهد بود؟

اکثر بیماران برای ماه ها یا حتی سال ها بدون مو می مانند. هنگامی که برخی از موها دوباره رشد می کنند، احتمالا کمتر قابل توجه خواهند بود. برای اینکه این ناحیه عاری از مو باشد، ممکن است بیمار به لیزرهای نگهدارنده نیاز داشته باشد.

عوارض جانبی احتمالی چیست؟

شایع ترین عوارض جانبی جزئی هستند و 1 تا 3 روز طول می کشند. این عوارض جانبی عبارتند از:

 • درد و ناراحتی
 • تورم
 • سرخی

سایر عوارض جانبی احتمالی زمانی که لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست یا تحت نظارت مستقیم متخصص پوست انجام شود، نادر است.

سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • تاول زدن
 • شیوع هرپس سیمپلکس (زخم سرد).
 • عفونت ها
 • جای زخم
 • روشن شدن یا تیره شدن پوست

با گذشت زمان، رنگ پوست تمایل به بازگشت به حالت عادی دارد. با این حال، برخی از تغییرات در رنگ پوست دائمی هستند. به همین دلیل است که مراجعه به پزشک متخصص در لیزر درمانی و آگاهی عمیق از پوست بسیار مهم است.

نکته:

پیروی از دستورالعمل های متخصص پوست نیز مهم است. پیروی از دستورالعمل های قبل از درمان و دستورالعمل های بعد از درمان، خطر عوارض جانبی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

چه زمانی انجام لیزر درمانی دیگر برای رفع موهای زائد بی خطر است؟

این از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. از بین بردن موها اغلب به یک سری لیزر درمانی نیاز دارد. اکثر بیماران می توانند هر 4 تا 6 هفته یک بار لیزر موهای زائد را انجام دهند. متخصص پوست به شما می گوید چه زمانی درمان دیگری بی خطر است.

اکثر بیماران مقداری رشد مجدد مو را مشاهده می کنند. متخصص پوست می تواند به شما بگوید که چه زمانی می توانید با خیال راحت از لیزر درمانی برای حفظ نتایج استفاده کنید.

لیزر موهای زائد پلاتینیوم,پلاتینیوم پلاس پلاتینیوم پلاس,اکسپریا,ام جی ام اکسپریا ,پلاتینیوم پلاس سه بعدی,پلاتینیوم پلاس سه بعدی 2021 ,جدیدترین,قیمت,عکس,عکس دستگاه پلاتینیوم ,بهترین دستگاه پلاتینیوم ,بهترین دستگاه پلاتینیوم پلاس سه بعدی ,قیمت دستگاه ,قیمت دستگاه پلاتینیوم ,قیمت دستگاه پلاتینیوم پلاس سه بعدی ,فرق بین دستگاه های پلاتینیوم ,لیزر پلاتینیوم ,جدیدترین دستگاه لیزر پلاتینیوم,اشنایدر,سوپرانو آیس پلاتینیوم,سوپرانو,سوپرانو آیس پلاتینیوم

شکل 2: دستگاه پلاتینیوم سوپرانو آیس 2022

سابقه ایمنی لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر نقش مهمی در درمان بسیاری از بیماری هایی دارد که بر پوست، مو و ناخن ها تأثیر می گذارد. در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه پزشکی لیزر صورت گرفته است. متخصصان پوست در ایجاد این پیشرفت ها پیشتاز بوده اند.

پیشرفت ها

یکی از این پیشرفت ها این است که افراد بیشتری می توانند با خیال راحت لیزر پلاتینیوم سوپرانو را انجام دهند. در گذشته فقط افرادی که موهای تیره و پوست روشن داشتند می توانستند با خیال راحت لیزر موهای زائد را انجام دهند. امروزه لیزر موهای زائد یک گزینه درمانی برای بیمارانی است که موهای روشن و پوست روشن دارند و بیمارانی که پوست تیره دارند. لیزر موهای زائد باید در این بیماران با دقت زیادی انجام شود. متخصصان پوست می دانند که چه اقدامات احتیاطی را برای انجام لیزر موهای زائد ایمن و موثر انجام دهند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه