لیزر

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید.

لیزر موهای زائد یکی از متداول ترین روشهای آرایشی در ایالات متحده است. این نور بسیار غلیظ و متراکم به فولیکولهای مو می زند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کنند. که موها را از بین می برد.
مزایای لیزر موهای زائد
لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت ، پا ، چانه ، پشت ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است.

مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

دقت لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف خود را آسیب نبینند.

ادامه خواندن زیر
سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را همزمان انجام دهد. لیزر می تواند هر ثانیه تقریباً یک چهارم اندازه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب فوقانی در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

پیش بینی پذیری، قابل پیش بینی بودن. بیشتر بیماران بعد از متوسط ​​سه تا هفت جلسه ریزش مو دائمی دارند.

نحوه آماده سازی برای لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد چیزی بیش از موهای زائد ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که به انجام تمرین نیاز دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسین انجام این عمل را به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، چیدن ، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. این امر به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد ، که به طور موقت با اپیلاسیون یا زدن آنها از بین می رود.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.

در هنگام لیزر مو چه انتظاری دارید
درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت معالجه قرار می گیرند ، تا چند میلی متر از سطح پوست بریده می شوند. معمولاً داروی بی حسی موضعی 20 تا 30 دقیقه قبل از عمل لیزر برای کمک به لکه دار شدن پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موهای شما و همچنین پوست شما تنظیم می شود. رنگ

0 نظرها
hifu2

ویژگی های هایفو اولتراپیHIFU ULTRASOUND-THERAPY

ویژگی های هایفو اولتراپیHIFU ULTRASOUND-THERAPY

HIFU مخفف اولتراسوند با تمرکز زیاد است و روشی نوآورانه ، بدون درد و غیر تهاجمی برای کاهش چین و چروک هایی است که تا دو سال به طول می انجامد و مناسب پوست است. برنامه های اضافی شامل بلند کردن صورت و ابرو ، سفت شدن بافت همبند و درمان سلولیت است. امواج سونوگرافی بسیار متمرکز به اعماق پوست نفوذ می کند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند. 20٪ نتیجه بلافاصله پس از درمان مشاهده می شود. 3-6 ماه بعد ، نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

سونوگرافی بسیار متمرکز باعث بهبود و تسریع روند بهبودی بدن در قسمت های صورت ، گردن و گردوآمدگی می شود و از این طریق به ضخیم شدن پوست کمک می کند تا خود را سفت و محکم تر کند. در این روش نیازی به کرم ، هیچ محصول پرکننده مصنوعی یا سموم نیست. این تنها به ظرفیت احیا کننده طبیعی بدن متکی است. از آنجا که درمان لایه های عمیق تری را هدف قرار می دهد ، سطح پوست تحت تأثیر قرار نمی گیرد. پس از درمان ، می توانید به سادگی در مورد فعالیت های معمول خود پیش بروید.

روش اولتراسوند تراپی تولید کلاژن را از طریق ورودی هدفمند انرژی سونوگرافی به لایه های بافت عمیق پوست تحریک می کند. این بافت را گرم می کند ، که به نوبه خود باعث ایجاد یک واکنش طبیعی پوست می شود که از طریق تولید نئو کلاژن یک فرآیند احیا کننده را آغاز می کند.

لیزرها به طور کلی لایه های بالایی پوست را هدف قرار می دهند (به عنوان مثال ، برای مقابله با خطوط ریز ، چین و چروک و تغییرات رنگدانه). روش اولتراسوند درمانی HIFU از سطح پوست دور می شود و کاملاً روی لایه های عمیق و ساختاری پوست که کلاژن در آن قرار دارد تمرکز دارد.

درمان HIFU با سونوگرافی درمانی کاملاً بدون درد است.

برنامه های اصلی:

کاهش چین و چروک

صورت غیر جراحی

اصلاح شکل صورت

بلند کردن گونه ها

بلند کردن ابرو

بلند کردن خطوط اخم و پیشانی

بلند کردن چین های بینی

کاهش چانه

کاهش کیسه اشکی

سفت تر شدن دکوراسیون

درمان صاف کننده پوست پس از لیپوساکشن

مراحل درمان

پروب سونوگرافی به طور مساوی در قسمتهای درمانی جابجا می شود تا اجازه دهد امواج فراصوت با تمرکز با شدت زیاد به بافت همبند زیرین برسد و اثرات سفت کننده پوست مورد نظر را ایجاد کند. لایه های پوشاننده پوست بی تأثیر باقی می مانند ، به این معنی که بلند کردن می تواند به آرامی و بدون اثری انجام شود.

از این شکل آسانسور لیفت بر روی تمام صورت می توان برای خنثی کردن پوست آهسته استفاده کرد. مناطق زیر برای درمان ایده آل هستند: ناحیه گردن ، چانه ، گونه ها و ناحیه ابرو. در طی یک جلسه ، یک منطقه فردی قابل معالجه است و یا همه مناطق به طور همزمان قابل درمان هستند.

درمان چقدر طول میکشد؟

بسته به منطقه مورد نظر ، یک درمان واحد بین 30 تا 2.5 ساعت طول می کشد.

چگونه بسیاری از رفتارها لازم نیست؟

به طور کلی ، نتایج بسیار عالی را می توان بعد از تنها یک درمان HIFU بدست آورد. یک درمان اضافی ممکن است زودتر از 8-12 ماه بعد از اولین انجام شود. به منظور ترویج رشد و ترمیم کلاژن ، استفاده از مواد آرایشی مخصوص را توصیه می کنیم. ما خوشحالیم که شما را در مورد محصولات مناسب توصیه کنیم.

اثرات جانبی

پس از درمان ، می توانید بلافاصله فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرید زیرا لایه های فوقانی پوست به دلیل سونوگرافی با شدت زیاد آسیب نمی بینند. در بعضی موارد ممکن است قرمزی جزئی یا تورم ایجاد شود که به سرعت فروکش می کند. همچنین ممکن است حساسیت کمی به لمس و احساس لرزش نور وجود داشته باشد ، که می تواند برای چند هفته ادامه یابد. در موارد بسیار نادر ، ممکن است کبودی و بی حسی موضعی موقت رخ دهد. این عوارض جانبی بعد از چند روز از بین می روند.

CONTRAINDICATIONS
کاشت فلزی در ناحیه درمان

ضربان سازها

اختلالات خون

تزریق سیلیکون در ناحیه درمان

0 نظرها
لیزر

به فکر لیزر موهای زائد هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید

به فکر لیزر موهای زائد هستید؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید

موهای بدن و بدن ناخواسته می تواند بر روشی که ما احساس می کنیم ، تعامل های اجتماعی ما ، آنچه می پوشیم و آنچه انجام می دهیم تأثیر بگذارد.

گزینه های استتار یا از بین بردن موهای ناخواسته شامل چیدن ، تراشیدن ، سفید کردن ، استفاده از کرم و اپیلاسیون (استفاده از وسیله ای است که چندین مو را به طور همزمان بیرون می کشد).

گزینه های طولانی مدت شامل الکترولیز می شوند که از یک جریان الکتریکی برای از بین بردن فولیکول های موی فرد و لیزر درمانی استفاده می کند.

بنابراین لیزر درمانی چیست؟ چه می تواند به دست آورد؟ و عوارض جانبی چیست؟

بیشتر بخوانید: مقاله جمعه: چگونه ایده های قرن نوزدهم بر نگرش امروز به زیبایی زنان تأثیر گذاشت

درمان لیزر چگونه کار می کند؟

لیزرها طول موج از نور را با یک رنگ خاص منتشر می کنند. هنگام هدف قرار دادن پوست ، انرژی حاصل از نور به پوست و ملانین رنگدانه مو منتقل می شود. این گرم می شود و به بافت اطراف آسیب می رساند.

اما برای از بین بردن دائمی موها و به حداقل رساندن آسیب به بافت اطراف ، لیزر نیاز به سلولهای خاص دارد. این سلولهای بنیادی فولیکول مو هستند که در قسمتی از مو معروف به برآمدگی مو قرار دارند.
سوختگی آسان ، به ندرت برنزه (افرادی که دارای انواع فیتزپاتریک 1 و 2 هستند) افرادی که موهای تیره دارند ، معمولاً با 4-6 درمان هر 4-6 هفته می توانند موهای زائد خود را از بین ببرند. افرادی که موهای عادلانه دارند ، فقط فقط به کاهش موهای دائمی دست می یابند و پس از یک دوره اولیه درمان ممکن است 6 تا 12 درمان در ماه جدا از هم باشند.

درمان با لیزر به بهترین وجه در دست یک متخصص انجام می شود. نویسنده ارائه شده است
پوست قهوه ای روشن ، گاهی اوقات سوختگی ، به آرامی برنزه تا قهوه ای روشن (نوع 3) افرادی که موهای تیره دارند ، معمولاً با 6-10 درمان هر 4-6 هفته می توانند موهای زائد خود را از بین ببرند. افرادی که موهای منصفانه دارند معمولاً فقط به کاهش دائمی موها دست می یابند و پس از یک دوره اولیه درمان ممکن است نیاز به 3-6 تکرار درمان در یک ماه جدا از هم داشته باشند.

پوست قهوه ای متوسط ​​تا قهوه ای تیره ، به ندرت دچار سوختگی ، برنزه شدن خوب یا قهوه ای متوسط ​​(نوع 4 و 5) افراد دارای موهای تیره معمولاً با 6-10 درمان هر 4-6 هفته می توانند به موهای دائمی برسند. تعمیر و نگهداری معمولاً با 3-6 تکرار درمان ماهانه مورد نیاز است. افرادی که موهای منصفانه دارند بعید است که پاسخ دهند.

درمان مجدد باید به اندازه کافی طولانی باشد تا رشد موهای جدید به سطح برآمدگی برسد.

از چه عوارض جانبی یا عوارضی باید آگاه باشم؟

برای جلوگیری از آسیب دیدگی به شما توصیه می شود در طول درمان از عینک استفاده کنید.

شما همچنین در طول درمان ، به خصوص چند مورد اول ، درد کمی را تجربه خواهید کرد. این امر عمدتاً ناشی از عدم از بین بردن تمام موهای ناحیه است که باید قبل از عمل درمان شوند. موها هنگام تراشیدن از بین می روند انرژی لیزر را جذب می کنند و سطح پوست را گرم می کنند. درد کمتر با مداخلات تکرار در فواصل منظم وجود دارد.

بعد از درمان با لیزر ، پوست شما 15 تا 30 دقیقه احساس گرما خواهد کرد. تا 24 ساعت ممکن است قرمزی و تورم وجود داشته باشد.

عوارض جانبی جدی تر شامل تاول ها ، رنگدانه های پوستی بیش از حد یا خیلی کم یا زخم های دائمی است.

این موارد معمولاً در افرادی که دارای آفتابگردان اخیر هستند رخ می دهد و تنظیمات لیزر تنظیم نشده است. از طرف دیگر ، این عوارض جانبی ممکن است هنگامی ایجاد شود که بیمارانی از داروهایی استفاده کنند که بر واکنش پوست آنها به نور خورشید تأثیر بگذارد.

آیا نوع لیزر مهم است؟

نوع لیزر نه تنها بر چگونگی عملکرد آن تأثیر می گذارد ، بلکه بر احتمال بروز عوارض جانبی نیز تأثیر می گذارد.

لیزرهای مناسب برای برداشتن مو شامل: لیزرهای یاقوت زنی پالس طولانی ، لیزرهای الکساندریت پالس طولانی ، لیزرهای دیود پالس طولانی و لیزر Nd: YAG با نبض بلند است.

0 نظرها
پلاسماجت

جوانسازی بوسیله دستگاه پلاسماجت

جوانسازی بوسیله پلاسماجت

دستگاه های نوآورانه و فن آوری پلاسما با استفاده از ایتالیایی Age Jet ، گاز نیتروژن را به انرژی پلاسما تبدیل می کنند. پلاسما معماری طبیعی پوست را به طور کامل بازسازی می کند ، سلول های فیبر را احیا می کند ، تشکیل کلاژن را تحریک می کند و گردش میکروب را تسریع می کند. بر خلاف سایر راه حل های مبتنی بر لیزر ، درمان جوان سازی پلاسما Age Jet روی کل سطح پوست که در آن سنتز کلاژن و اثرات الاستوژنز مورد نظر است ، اعمال می شود و در طی درمان ، تبخیر یا شارژ پوست نمی شود. مناطق مشکل دار با چین و چروک ، رنگدانه ها ، لکه های آکنه و پوست های خنده دار قابل هدف گیری و اصلاح هستند ، با این کار درمان Age Jet منجر به کاهش چین و چروک ، سفت شدن قابل توجه پوست و جوان سازی پوست از جمله نواحی کانتور چشم می شود. #

اثرات

سفت و محکم پوست را بالا می برد
خاصیت ارتجاعی پوست را تقویت می کند
چین و چروک ها را کاهش می دهد
منافذ گشاد شده را اصلاح می کند
چهره پوست را بهبود می بخشد

مناسب برای

ضخیم شدن پوست
صدای ناموزون پوست
دایره های تاریک زیر چشم

رفتار

درمان جوان سازی پلاسما جت سن (صورت)
درمان جوان سازی پلاسما جت سن (گردن)
درمان جوان سازی پلاسما جت سن (بهبود کیفیت پوست و کیفیت پوست)
درمان جوان سازی پلاسما جت سن (جزئی از بدن)
درمان جوان سازی بی نهایت پلاسما جت سن

0 نظرها
هایفو واژینال

هایفو واژینال چیست

هایفو واژینال چیست درمان واژن با هایفو


زندگی اتفاق می افتد و گاهی اوقات ، می تواند در صمیمی ترین مناطق شما صدمه ببیند. اگر از نظر ظاهری ، احساس یا عملکرد واژن بعد از زایمان یا پیری احساس ناراحتی می کنید (یا همیشه خودآگاه بوده اید) ، سیستم واژن Tightening HIFU یک روش جوان سازی واژن غیر جراحی است که در لیزر لیزر و لیپو و لیپو وجود دارد ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

چگونه کار می کند


با استفاده از فناوری انرژی گرمایی ثبت شده ، سیستم واژینال Tightening HIFU با تحریک تولید طبیعی کلاژن بدن بدون نیاز به بیهوشی ، سوزن یا جراحی از هر نوع ، بافتهای زیرین واژن را هدف قرار داده و سفت تر می کند. سیستم HIFU سفت کننده واژینال به طور بالینی ثابت کرده است که بطور چشمگیری واژن را سفت می کند ، افتادگی لجن را کاهش می دهد ، کیفیت ارگاسم را بهبود می بخشد ، خشکی واژن را کاهش می دهد و باعث بی اختیاری ادرار می شود.

در حین درمان ، گرگ Tifening HIFU Tifening از روی جوش خارجی شما منتقل خواهد شد یا از داخل استفاده می شود که در آن بافت های داخلی و خارجی شما را با استفاده از پرتودرمانی به آرامی گرم می کند. بافتهای هدفمند بلافاصله پس از استفاده از این حرارت منقبض می شوند ، با بهبود و سفت شدن بیشتر به تدریج رخ می دهد. این فناوری واقعاً غیرجراحی است و منجر به خرابی کم و بدون هیچ نتیجه ای می شود.

آیا می خواهید بهترین احساس خود را در داخل و خارج احساس کنید؟
اگر اصلاً در مورد آن صحبت شود ، این موارد اغلب مورد بحث قرار می گیرد: تأثیرات زایمان ، پیری و ژنتیک در ظاهر و احساس ناحیه ولوووین. میلیون ها زن در حین رابطه جنسی ، احساس سیری را کاهش می دهند ، خودآگاهی نسبت به ظاهر مهبل خود و حتی بی اختیاری در نتیجه بافت ها و ماهیچه های واژن کشیده و ضعیف عمل می کنند و اگر این به نظر برسد آشنا است ، شما تنها نیستید و گزینه هایی وجود دارد.

 

ما یک گزینه غیر تهاجمی و غیرجراحی را برای سفت کردن و تقویت بافتهای واژینال خود برای بهبود صمیمیت ، ظاهر و عملکرد ارائه می دهیم.

 

درک بدن شما …

درست مانند بقیه بدن ، صمیمی ترین قسمت های شما تحت تأثیر زمان ، سبک زندگی و زایمان قرار می گیرند. حتی ژنتیک شما می تواند بر واژن شما تأثیر بگذارد و چگونه “طی سالیان متمادی” به عقب برگردد. در اینجا برخی از متداول ترین روش های تأثیرگذاری بر بافت واژن شما وجود دارد:

* تغییرات هورمون ، افزایش جریان خون و تورم لبی و واژن در دوران بارداری همگی تغییر موقتی دارند اما می توانند تأثیر دائمی داشته باشند.

* زایمان واژینال در زایمان ، به ویژه اگر شما دارای چندین فرزند هستید ، می تواند قدرت عضلات و بافت های واژن شما را کاهش داده و منجر به کاهش حساسیت در حین مقاربت و حتی بی اختیاری خفیف شود. علاوه بر این ، بسیاری از مادران ظاهری ضعیف و گشاد از خارج دارند.

* پیری همچنین می تواند برخی تغییرات ناخواسته را با خود به همراه آورد. سستی عضلات و پوست اغلب علاوه بر کاهش توانایی در ارگاسم و مشکل در کنترل مثانه باعث ضعف داخلی و سستی بیرونی نیز می شود. و یائسگی همچنین می تواند باعث خشکی واژن ، بی اختیاری شدیدتر و عدم احساس شود.

به طور سنتی ، تنها راه برای بهبود این نگرانی های مشترک از طریق مداخله جراحی است – و برخی از تکنیک ها حتی نتایج موفقیت آمیز را تضمین نمی کنند. تاکنون ، زنانی که می خواستند از عمل جراحی خودداری کنند یا به اقدامات تهاجمی تر نیاز ندارند ، تا نتایج عالی ببینند ، گزینه های محدودی داشتند.

نحوه درمان HIFU Tightening واژینال

آیا روش واژینال Tightening HIFU گزینه مناسبی برای شما است؟

اولین قدم برای تعیین اینکه آیا HIFU Tightening Vaginal بهترین روش برای نیازهای شما است ، برنامه قرار ملاقات با پزشک پرستار پیشرفته ثبت شده ما است. در طی این مشاوره خصوصی ، یک به یک ، شما می توانید در مورد نگرانی های خود به صورت محرمانه بحث کرده و اهداف نهایی خود را توضیح دهید. ما به شما کمک می کنیم تا گزینه های خود را بررسی کنید و توصیه های شخصی برای بهترین دوره درمانی ارائه دهید.

در حالی که هیچ چیز نمی تواند جایگزین توصیه های متخصص پزشک باشد ، این سؤالات را از خود بپرسید:

* آیا از زمان بچه دار شدن احساس “سست تر شدن” می کنم؟

* آیا بعد از زایمان رابطه جنسی کمتر لذت می برد؟

* چرا ارگاسم خیلی سخت است؟

* آیا با بزرگتر شدن ، خشکی بیشتری را تجربه می کنم؟

* آیا هنگام خندیدن ، سرفه یا فعال بودن ، من نشت یا دریبل می کنم؟

* آیا خودم خودم را نسبت به طرز نگاه منطقه واژینال خودآگاه می کنم؟

اگر به یک یا چند پاسخ مثبت ، ممکن است از HIFU Tightening Vaginal بهره مند شوید.

در طی یک درمان چه انتظاری باید داشته باشید
یکی از بهترین قسمت های سیستم HIFU Tightening Vaginal این است که روشی سریع است.

 

قبل از معالجه شما ، ما ژل سونوگرافی را در نواحی تحت درمان قرار می دهیم ، این امر به شما اجازه می دهد تا مهره کاربردی سیستم واژن Tightening HIFU System راحت تر و راحت تر حرکت کند. اگر در مناطق خارجی درمان شده باشید ، ما به آرامی و به طور دقیق گرگ را از قسمتهای لبی و ولور عبور خواهیم کرد. این گره که به سختی از یک انگشت پهن تر است ، در داخل واژن قرار می گیرد تا بافت های داخلی شما را هدف قرار دهد.

 

با استفاده از انرژی حرارتی ، بسیاری از بیماران احساس گرمایشی را نشان می دهند. بستگی به مناطق مختلف دارد

0 نظرها
لیزر

لیزر موهای زائد چه مدت طول می کشد؟

لیزر موهای زائد چه مدت طول می کشد؟

لیزر موهای زائد نوعی طولانی مدت از برداشتن مو است که باعث آسیب دیدن یا از بین رفتن فولیکول مو می شود.
با این حال ، مو ممکن است دوباره رشد کند ، خصوصاً اگر در طول عمل لیزر موهای زائد ، فولیکول آسیب دیده و از بین نرود.

به همین دلیل ، بسیاری از پزشکان در حال حاضر لیزر موهای زائد را به عنوان موهای زائد طولانی مدت و نه از بین بردن دائمی موها عنوان می کنند.

در ادامه بخوانید تا در مورد نحوه کار با لیزر موهای زائد ، مدت زمان ماندگاری آن و هزینه های انجام روش های لیزر موهای زائد مطلع شوید.

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

زنی که لیزر موهای زائد بر روی زیر بغل خود دارد
هنگامی که فولیکول مو از بین می رود ، لیزر موهای زائد دائمی است.
لیزر موهای زائد از نور برای هدف قرار دادن رنگدانه در موهای فرد استفاده می کند. نور از زیر شافت مو و به داخل فولیکول مو عبور می کند.

گرمای ناشی از نور لیزر ، فولیکول مو را از بین می برد و مو دیگر نمی تواند از آن رشد کند.

مو از چرخه رشد بی نظیری پیروی می کند که شامل استراحت ، ریختن و دوره های رشد است. موهایی که اخیراً برداشته شده اند ، که در مرحله استراحت قرار دارند ، برای تکنسین یا لیزر قابل رویت نیستند ، بنابراین ممکن است فرد قبل از برداشتن مجبور به صبر کردن شود تا دوباره مرتب شود.

برای بیشتر افراد ، لیزر موهای زائد نیاز به چندین درمان در طول 2 تا 3 ماه دارد.

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

برداشتن مو از یک فولیکول مو نابود شده دائمی است. با این حال ، افرادی که تحت عمل موهای زائد قرار دارند ، می توانند انتظار داشته باشند که برخی از موهای موجود در منطقه مورد نظر دوباره رشد می کنند.

با گذشت زمان ، می توان مجدداً منطقه را درمان کرد تا تعداد موهایی که دوباره رشد می کنند ، کاهش یابد. در بعضی موارد ، حتی ممکن است همه موها از بین بروند.

رشد مو یا عدم رشد مو بستگی به عوامل بی شماری از جمله نوع موهایی که ریش می زنند و مهارت فرد در برداشتن مو بستگی دارد.

بیشتر افراد متوجه می شوند که وقتی موها دوباره رشد می کنند ، سبک تر و قابل توجه تر از قبل است. این امر به این دلیل است که لیزر ممکن است به فولیکول مو آسیب برساند حتی اگر نتواند آن را از بین ببرد.

اگر یک فولیکول مو آسیب دیده اما از بین نرود ، در نهایت مو مجدداً مجدداً مجدداً رشد می کند. از بین بردن هر فولیکول مو می تواند دشوار باشد ، بنابراین بیشتر افراد شاهد رشد مجدد مو هستند.

هنگام ریزش مو ، امکان درمان مجدد آن وجود دارد ، بنابراین افرادی که می خواهند تمام موها را از بین ببرند ممکن است به چندین درمان نیاز داشته باشند.

در بعضی موارد ، موها ممکن است خیلی سبک ، خیلی کوتاه یا در برابر درمان مقاوم باشند. در این موارد ، فرد ممکن است روش های دیگر موهای زائد مانند گرفتن موهای ولگرد را انتخاب کند.

موهای زائد لیزر چه مدت طول می کشد؟
در صورت از بین رفتن فولیکول مو ، لیزر مو دائمی است. هنگامی که فولیکول مو فقط آسیب دیده باشد ، در نهایت مو مجدداً مجدداً مجدداً مجدداً رشد می کند.

میزان زمان لازم برای رشد مجدد مو بستگی به چرخه منحصر به فرد رشد مو در فرد دارد. بعضی از افراد موهایی دارند که سریعتر از سایرین رشد می کنند. موهایی که در مرحله استراحت قرار دارند با کندتر از موهایی که در مرحله دیگری قرار دارند رشد می کنند.

بیشتر افراد می توانند در طی چند ماه انتظار رشد مجدد مو را داشته باشند. وقتی این اتفاق بیفتد ، آنها می توانند برای درمان های بیشتر حذف کنند.

آیا رنگ پوست یا مو تفاوت ایجاد می کند؟

لیزر موهای زائد بر روی صورت زن انجام می شود
ممکن است افرادی که دارای لایه های روشن و موهای تیره هستند ، به درمان های کمتری نسبت به سایرین نیاز داشته باشند.
رفع موهای زائد روی افرادی که دارای موهای سبک هستند ، دارای موهای تیره است. دلیل این امر این است که کنتراست رنگدانه باعث می شود که لیزر هدف قرار دادن موها ، مسافرت به فولیکول و تخریب فولیکول را آسانتر کند.

افرادی که پوست تیره دارند یا موهای سبکی دارند ممکن است نسبت به سایرین به درمان بیشتری نیاز داشته باشند و ممکن است متوجه شوند که موهای بیشتری رشد می کند.

برای از بین بردن دائمی موها ، تکنسین باید بداند که چگونه موها را هدف قرار داده و نوع مناسب لیزر را انتخاب کند. تحقیقات منتشر شده در سال 2013 نشان داد که لیزرهایی که طول موج بیشتری تولید می کنند ، روی پوست تیره بهتر کار می کنند.

عوارض جانبی و خطرات

در طول درمان ، برخی از افراد دچار سوزش ، لک و ناراحتی می شوند. به همین دلیل ، بسیاری از تکنسین ها در منطقه ای که معالجه می کنند ، یک کرم بی حس کننده استفاده می کنند. با این حال ، برخی از افراد ممکن است در واکنش به کرم سوزش واکنشی آلرژیک یا سوزش پوستی داشته باشند.

عوارض جانبی جزئی رایج است و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تغییر در رنگ پوست ، به ویژه در افرادی که پوست تیره دارند ، که معمولاً موقتی هستند
قرمزی پوست
تاول یا پوسته پوسته شدن پوست
بعضی اوقات ، تحریکات مربوط به موهای زائد باعث ایجاد زخم می شود. پوست آسیب دیده نیز می تواند آلوده شود. اگرچه نادر است ، عفونت های پوستی می توانند گسترش یافته و تهدید کننده زندگی شوند.

ارائه تاریخچه پزشکی دقیق و بحث در مورد خطرات و مزایا می تواند به ارائه دهنده در تعیین صحیح درمان کمک کند و خطر عوارض جانبی جدی را کاهش دهد.

در پی برداشتن مو ، فرد باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کند. خورشید می تواند پوست را تحریک کند و این باعث افزایش خطر تاول ها و زخم ها می شود.

افرادی که درد شدید ، تب ، پوسته پوستی ، تاول یا سایر علائم آسیب پوستی یا عفونت را تجربه می کنند ، باید به دنبال مراقبت پزشکی باشند.

0 نظرها
پلاسما

لیفت چشم بوسیله پلاسما چیست؟

لیفت چشم بوسیله پلاسما چیست؟

Plasma Eye Lift آخرین فناوری آلمانی و جایگزینی برای جراحی بلفاروپلاستی است. لیفت چشم غیر جراحی ما برای بلند کردن و سفت شدن پلک های فوقانی / تحتانی با حداقل زمان خرابی یا خطرات مانند موارد مرتبط با روش های جراحی یا لیزر Co2 سنتی استفاده می شود. برای دستیابی به این هدف ، مانند تصویر زیر از قلم پیشرفته HD Lipo Freeze Lipo Spark Pen استفاده می کنیم.

جرقه پلاسما HD

بالابرهای پلاسما همچنین فرایندی انتخابی تر از رادیو فرکانس یا HIFU هستند. قلم پلاسما Spark به دلیل مساحت سطح سوزن 0.3 میلی متر ، که به روش مشابه لیزر سنتی اما بدون خطرات مرتبط با آن کار می کند ، می توان با دقت عمل کرد.

نوک سوزنی مانند قلم پلاسما اسپارک مورد استفاده در درمان ، هرگز به بافت پوست نفوذ نمی کند بلکه باعث می شود تا یک سطح سوختگی سطحی کنترل شده برای بازگرداندن خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست ایجاد شود.

لیفت پلاسما یک محلول دائمی برای ریزش پوست از روی چشم است و بیماران فقط از 1 تا 2 نتیجه را می بینند. *

* نتایج ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. بعضی از جلسات بیشتر ممکن است لازم باشد.

نحوه عملکرد بلفاروپلاستی غیر جراحی:
Plasma Eye Lift با استفاده از جریان ولتاژ برای یونیزه کردن گازهای طبیعی موجود در هوا و تبدیل آنها به پلاسما ، کار می کند. پلاسما نامی است به جرقه ایجاد شده توسط گازها. هنگامی که نوک قلم جرقه پلاسما در نزدیکی پوست قرار گیرد ، پلاسما باعث سوختگی سطحی و یا نقطه ای ایجاد می شود. “نقاط” تکرار شده با استفاده از پلاسما ایجاد می شوند. بافت پوست بلافاصله بخار می شود که پوسته کربن را بر روی ناحیه می گذارد.

هنگامی که پوسته کربن به طور طبیعی خاموش شود ، پوست محکم تر و محکم تر می شود.

نتایج بلافاصله پس از درمان دیده می شوند و در حالی که پوست بهبود می یابد ، در دو هفته اول بهبود می یابند. پس از آن با ترمیم تدریجی پوست بهبود بیشتری حاصل می شود.

از جانب
409 پوند
لیفت چشم پلاسما
روش:
ابتدا یک آزمایش پچ انجام می شود تا به شما نشان دهد که روش درمانی چگونه انجام می شود و اگر از این کار راحت هستید ، آزمایش کنید. پس از این ، یک کرم بی حس کننده در ناحیه بالای چشم و اطراف چشم اعمال می شود و تقریباً به مدت 30 دقیقه عملی می شود. ناحیه درمانی با ضد عفونی تمیز و ضدعفونی می شود. ایجاد یک میکرو سوختگی سطحی. بیمار احساس گرما را تجربه خواهد کرد. مجموعه ای از میکروبهای سوختگی در این منطقه ایجاد می شود که فقط یک جلسه فقط 30 دقیقه طول می کشد. بیماران قرمزی و تورم را تجربه می کنند که در 1 – 3 * روز فروکش می کند. برای کاهش تورم می توان از کمپرس سرد استفاده کرد.
* تورم در 1-3 روز فروکش می کند اما می تواند در فرد متفاوت باشد.

قبل و بعد از تصاویر
بعد از مراقبت:
بلافاصله پس از درمان ، بیماران برای برخی از ساعت ها ناراحتی و سوزش اندکی را تجربه می کنند. تورم شایع است و طی 1-3 روز فروکش می کند *. مهم است که با استفاده از آب گرم ، منطقه را تمیز و خشک نگه دارید. برای کاهش تورم می توان از کمپرس سرد استفاده کرد.

به بیماران توصیه می شود تا 6 هفته پس از درمان از ضد آفتاب با طیف گسترده استفاده کنند و در هنگام بهبود از تابش مستقیم نور خورشید و آفتاب جلوگیری کنند. ناحیه نباید با هیچ نوع آرایش یا ریمل پوشانده شود تا زمانی که این منطقه پس از گذشت چند روز کاملاً بهبود یابد.

بعد از 3-5 روز ، زخم ها / پوسته پوسته می شوند. در حالی که خراش دادن به انگشتان وسوسه انگیز است ، شما نباید این کار را انجام دهید بلکه اجازه دهید که زخم ها به طور طبیعی پوسته پوسته شوند. در غیر این صورت ، این می تواند به عفونت و زخم منجر شود.

در موارد نادر ، تاول می تواند ظاهر شود که همه بخشی از بهبود است. در نتیجه این امر حتماً محل را تمیز و خشک نگه دارید. پس از بهبودی پوست ، بیماران متوجه خواهند شد که پوست جدیدی ظاهر می شود که به رنگ صورتی است. طی چند هفته به تدریج به رنگ اصلی پوست برمی گردد.

* به طور کلی تورم طی 1-3 روز فروکش می کند اما این می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

 

موارد منع مصرف:

مسائل بهداشتی بدون دارو
هیچ عمل جراحی قبلی یا درمان با لیزر در ناحیه درمانی انجام نشده است
باردار یا شیر مادر
سازنده سرعت
پین یا کاشت فلزی در مناطق درمانی
سرطان
HIV / اختلالات خودکار ایمنی

0 نظرها
HIFU Skinmed

جوانب مثبت و منفی از درمان پوستی HIFU

جوانب مثبت و منفی از درمان پوستی HIFU

درمان های HIFU می تواند تأثیر چشمگیری بر روی پوست شما بگذارد ، اما مانند هر نوع درمان آرایشی مهم است که جوانب مثبت و منفی را نیز در نظر بگیرید. آیا این می تواند درمانی مناسب برای شما باشد؟

درمان پوستی HIFU چیست؟

درمان HIFU Skinmed یک روش آرایشی بدون جراحی است که از نوع خاصی از موج صدا برای لیفت ، سفت و آبرسانی پوست استفاده می کند. HIFU مخفف Ultrasound با تمرکز بالا است ، به این معنی که امواج صوتی که ما استفاده می کنیم بالاتر از دامنه شنوایی انسان است. در درمان Skinmed همچنین از امواج صوتی رادیو فرکانس (RF) استفاده می شود که دارای فرکانس های پایین تر و جلوه کمتری نسبت به HIFU دارند.
هر دو نوع امواج صوتی با خیال راحت می توانند به پوست شما نفوذ کنند. آنها با هم می توانند تولید کلاژن را در لایه های مختلف پوست شما تقویت کنند. با افزایش واکنش پوست به محرک ، اثرات لیفت و محکم به تدریج شکل می گیرد.

مزایای استفاده از درمان پوستی HIFU

HIFU Skinmed هنگامی که می خواهید پوست خود را بدون جراحی لیفت و سفت کنید ، می تواند یک انتخاب عالی باشد. مزایای HIFU عبارتند از:
· درمان کاملاً بی خطر و غیر تهاجمی ، بدون نیاز به جراحی یا تزریقی
· با تحریک فرآیندهای طبیعی در پوست شما کار می کند ، بنابراین نتایج بسیار طبیعی به نظر می رسند
· این روش درمانی طولانی نخواهد بود و نیازی به استفاده از آن برای بهبودی نیست
· درمان HIFU برای بسیاری از افراد به خوبی کار می کند

معایب درمان پوست HIFU

با این حال ، معایبی در مورد درمان HIFU وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن آنها ، در نظر بگیرید. باید بدانید که:
· شروع به دیدن نتایج می تواند چند هفته طول بکشد زیرا بدن برای ساخت کلاژن جدید زمان می برد
· اثرات کامل ممکن است برای 2-3 ماه قابل مشاهده نباشد
· برای دستیابی و حفظ بهترین نتایج به درمان های مکرر نیاز دارد
· بعضی از افراد بعد از درمان HIFU ، قرمزی ، تورم یا کبودی ناچیز را تجربه می کنند ، اگرچه باید به سرعت از بین برود
· در موارد نادر ، احساس بی حسی یا سوزن سوزن شدن وجود دارد که می تواند تا دو هفته ادامه داشته باشد.
· اثرات ممکن است متفاوت باشد ، بنابراین ممکن است HIFU همانطور که برای افراد دیگر انجام می شود نیز برای شما کار نکند

آیا شما باید تحت درمان پوستی HIFU قرار بگیرید؟

اگر می خواهید بدون جراحی پوست خود را بلند کرده و سفت کنید ، HIFU Skinmed ممکن است درمانی مناسب برای شما باشد. با این حال ، مهم است که در مورد گزینه ها با یک متخصص آرایش و زیبایی آرایش صحبت کنید تا بتوانید یک بازی مناسب را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید گزینه های دیگری مانند بوتاکس ، پرکننده های پوستی و PRP درمانی را در نظر بگیرید که همگی می توانند به نتایج مشابهی برسند.
باید بدانید که درمان HIFU برای همه مناسب نیست. پزشک در مورد تاریخچه پزشکی شما سؤال خواهد کرد تا از مناسب بودن شما باشد. اگر شرایط خاصی داشته باشید ، مانند اختلال خونی ، بیماری پوستی یا کاشت ایمپلنت دارید ، نباید HIFU داشته باشید.
اگر درمان HIFU برای شما مناسب باشد ، پزشک اطمینان خواهد داد که شما جوانب مثبت و منفی را درک می کنید. همچنین می توانید در مورد اینکه چه درمانی می تواند برای پوست شما به دست آورد ، توصیه های شخصی دریافت کنید.

0 نظرها